אם יש משהו שמשותף לרוב המוחלט של ציבור הנהגים במדינת ישראל זה הזמן הרב שאנו מבלים בפקקים שרק הולכים ומתעצמים. אז מה אנחנו עושים עם כל הזמן הזה?

בעידן שבו הכל זמין, מהיר ונגיש, בכל מקום ומכל זמן, אך מתבקש ששירותים שונים בתחום הרכב יוכלו להיעשות באמת מתוך הרכב, ואף יותר, סביבת הנהג תאפשר לכל אחד, גם אם הוא בדרכים, לקבל את אותה חוויה שהוא מקבל מהמכשיר הנייד - להנגיש שירותים שונים, להפוך משימות לקלות, ליהנות ממוזיקה דיגיטאלית לפי בחירה, ניווט, חניה ועוד, והכל בלחיצה על מסך המגע.

אנחנו בפוינטר פיתחנו פלטפורמת רכב מקושר המותאמת להתקנה בכל מערכת מולטימדיה מסוג אנדרואיד. האפליקציה מנגישה מגוון של שירותים ומידע לנהג, חיבור למוקדי שירות וחירום וגישה מהירה לאפליקציות פופולאריות שניתן לשלב ברכב בצורה בטוחה, כגון: אפליקציית הניווט הפופולארית WAZE, תחנות רדיו ישראליות ועולמיות ורצועות מוזיקה דיגיטליות, מעבר מהיר לחייגן הטלפוני המובנה במערכת. החניה, כמו כן מציעה המערכת שיחת חירום, מסך המספק מידע חיוני על הרכב - לחץ אוויר, כמות הק"מ, מידע על נוריות החיווי, גישה אל ספר הרכב ועוד, שליחת הודעה בצירוף מיקום מדויק של הרכב אל מוקד השירות לצורך קבלת סיוע בדרכים, התראות על טיפול מתקרב, מצב המצבר, חידוש פוליסת ביטוח, זימון לבדיקת חורף, התראה על בדיקת צמיגים, זימון להשקה, הצעה לטרייד ועוד ועוד.

האפליקציה מתממשקת למשדר פוינטר ברכב ובכך ניתן לנטר פרמטרים מהרכב ולהציגן לנהג. הפלטפורמה פתוחה וגמישה לשינויים ועדכונים מרחוק, בכל רגע נתון ללא מגבלה בסוג ודגם וגודל מכשיר המולטימדיה שנבחר, תוך הבנה שהרכב הופך להיות מרכז שירות ועסקים.

מה כוללת המערכת?

יתרונה של המערכת הנה ביכולת לבצע עדכונים מרחוק, לתקשר עם הנהג ולנהל מגוון של שירותים נדרשים עבור הרכב והנהג – ולנצל את הזמן על הכביש בנוחות ובבטיחות.

הכותב הוא מנכ"ל פוינטר ישראל, משתתף בועידת cars2018